JESTEŚ TUTAJ: Opinie PACJENTÓW

Opinie Pacjentów

Dodaj swoją opinię o klinice Voigt Medica
1
2
3
4
5
WYŚLIJ
     
PRZERWIJ
DODAJ OPINIĘ O KLINICE
Aktualna średnia ocen:  
 55 ocen
Napisane przez: Alina

Polecam gorąco tą klinikę! W szczególności za profesjonalne oraz ciepłe podejście do pacjenta. Jeszcze raz dziękuję za naprawę moich oczu. W końcu widzę! 😍 W szczególności podziękowania dla Pani doktor Barbary Górskiej - polecam bez wyjątku. Bardzo ciepła i profesjonalna osoba.

Napisane przez: Katarzyna Polaszk

Polecam serdecznie dr Kuwika - zna się na swoim fachu, bardzo mi pomógł, a dodatkowo jest jest przemiły. Poza tym wszyscy inni pracownicy, z którymi miałam styczność, to profesjonaliści i bardzo uprzejmi ludzie. Mają też masę sprzętu i ja wszystkie swoje badania mogłam wykonać na miejscu. Dziękuję i pozdrawiam! 🙂
Napisane przez: Bartosz

Nie polecam. Miałem mieć skorygować wadę aby nie nosić okularów. Nadal widzę słabo, a jak założę okulary jest lepiej. Dzisiaj byłem na kontroli badał mnie inny lekarz niż operował i stwierdził że da się bardziej skorygować wadę i będzie to w ramach kosztów które podniosłem, polecił abym poczekal na lekarza który mnie operował, tak zrobiłem i na wizycie u tego lekarza który przeprowadził zabieg usłyszałem że nic nie da się zrobić i tak ma być, wniosek jest jeden lekarz musiałby wykonać zabieg ponownie i za darmo dlatego lepiej powiedzieć że tak ma być. Nie polecam, gdybym miał taką wadę na obu oczach i tak trzebaby było nosić okulary więc po operacja za prawie 4000 zł lepiej kupić okulary będzie taniej

Panie Bartoszu, dziękujemy za Pana opinię. Bardzo przepraszamy, że efekty zabiegu nie są zadowalające a w trakcie wizyty kontrolnej usłyszał Pan dwie, dość odmienne diagnozy. Rozbieżność w opiniach lekarzy rzeczywiście może mieć miejsce i choć zdarza się nieczęsto. Odmienne decyzje członków naszego zespołu mobilizują nas do dyskusji i do głębszej analizy, w związku z czym możemy jeszcze lepiej pomagać naszym Pacjentom. Bardzo doceniamy Pana komentarz. Skontaktujemy się z Panem niezwłocznie, by zaprosić na wizytę i dodatkowe badania. Z pewnością będziemy mogli zaproponować najlepsze dla Pana rozwiązanie i zrobimy wszystko, by pomóc. Pozdrawiamy serdecznie. Zespół Voigt Medica

Napisane przez: Anonymous

Polecam klinikę Voigt Medica wszystkim którzy wahają się w podjęciu decyzji o laserowej korekcji wzroku!Jestem prawie 2 miesiące po femtolasik- zabieg krótki, całkowicie bezbolesny, a pierwsze efekty widoczne od razu. Moja całkiem spora wada wzroku została całkowicie skorygowana (-6.50 i -5.00 dioptrii).Dziękuję całemu zespołowi Voigt Medica, a szczególne podziękowania kieruję do doktora Marcina Jawora za ogromne wsparcie i profesjonalnie przeprowadzony zabieg :)Pozdrawiam!

Napisane przez: Natalia R.

Wspaniały zespół, znakomite podejście do pacjenta, opieka lekarska na najwyższym poziomie.Dzięki klinice Voigt Medica spełniło się moje największe marzenie. Życie bez okularów i soczewek kontaktowych jest wygodniejsze, a świat piękniejszy. Teraz to wiem… i WIDZĘ! A widzę w 100% :)Serdecznie dziękuję całej ekipie Voigt Medica , a w szczególności Panu dr. Mariuszowi Kuwikowi za profesjonalną kwalifikację, ciepłą rozmowę oraz bezbłędnie przeprowadzony zabieg.Dziś mija 2 tygodnie po laserowej korekcji wzroku, a ja czuję się rewelacyjnie. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Z krótkowzroczności -5,5 dioptrii moja wada została skorygowana do 0.Jestem zachwycona!Dzięki Voigt Medica nareszcie widzę wyraźnie WŁASNYMI OCZAMI! :)Szczerze polecam!

Napisane przez: Marta

Wyrazy uznania dla Pana Doktora Marcina Jawora oraz całego zespołu Voigt Medica. Zgłosiłam się do kwalifikacji do laserowej korekty wzroku. Podczas badania Pan Doktor zdiagnozował u mnie dziury w siatkówce (chociaż wcześniej też badałam się okulistycznie). Wykonał laser wzmacniający siatkówkę i dopiero po tym mogłam przejść zabieg korekty wzroku. Po zabiegu widzę rewelacyjnie, nawet lepiej niż wcześniej w okularach. Polecam gorąco Voigt Medica w Krakowie!

Napisane przez: Magdalena M.

Zdecydowanie najlepsza opieka medyczna z jaką przyszło mi się spotkać. Personel bardzo miły i grzeczny. Panie w Rejestracji uśmiechnięte, chętnie pomagają.Do placówki zgłosiłam się celem laserowej korekcji wady wzroku. Na badanie kwalifikacyjne umówiłam się do Pana dr Marcin Jawora ze względu na przyjemną aparycję oraz na wyróżnienia które znalazłam na portalu. Wszystko się dobrze złożyło. Pan Doktor przeprowadził badanie kwalifikacyjne oraz następnego dnia wykonał zabieg. Pomimo dużej wady (ponad 8 dioptri) udało się ją całkowicie usunąć, ponieważ miałam "grubą rogówkę" :)Zabieg całkowicie bezbolesny, szybki - nie ma się czego bać. Na następny dzień widzenie zdecydowanie lepsze, z tygodnia na tydzień się stabilizuje.Zdecydowanie polecam Voigt Medica oraz personel!

Napisane przez: A. Krzysciak

Dziekuje Dr. Mariuszowi Kuwikowi i jego załodze, którzy sa nie tylko profesjonalni profesjonalni, ale przede wszystkim ludzcy. Dziekuje Wam, za poświęcenie czasu na zdobycie wiedzy i dziękuję, ze nie zgubiliscie przy tym serca. Serdecznie polecam ! Mieszkam w UK, ale nawet to nie przeszkadza w opiece, i jesli potrzebuję porady, jeden telefon i juz, sprawa zalatwiona:)

Napisane przez: Wojciech Nowak

Witam. Polecam zdecydowanie.Przeprowadzałem korekcje wady wzorku laserowo. Zabieg przeprowadzała dr. Barbara Górska - profesjonalista w swojej dziedzinie, miła , sympatyczna o wszystkim poinformuje przed jaki i po zabiegu.Wszystko było jasne z szczegółami, podczas zabiegu pacjent ma mówione co będzie robione także psychicznie człowiek jest spokojny wszystko w przyjaznej i milej atmosferze.

Napisane przez: Robert

Zdecydowanie the best. Dzięki nim spełniło się moje marzenie, brak okularów. Pomimo nie dużej wady nigdy nie lubiłem okularów. Dzięki Voigt Medica jedno zmartwienie mniej. Serdecznie dziękuje Panu doktorowi Marcinowi Jaworowi za profesionalną kwalifikację, uczciwą rozmowę oraz bezbłędnie przeprowadzony zabieg. Teraz widzę nawet lepiej niż wcześniej w okularach. Szczerze polecam! 🙂

Napisane przez: Dariusz i Oliwier

Obsługa pacjenta pierwsza klasa. Rejestracja telefoniczna jak i w klinice bez problemowa, szybka a co najważniejsza przeprowadzona w przyjaznej atmosferze. Porada i leczenie przeprowadzone fantastycznie, lekarze znają się na rzeczy, a przy tym są bardzo mili. Szczególnie mógłbym wyróżnić tu Panią Pauline Nogajczyk, Patrycje Chmielewską, Katarzynę Gottwald i Pana dr Mariusza Kuwika.

Napisane przez: jOLANTA SAWICKA

W dniu 27.04.2018 miałam w klinice zabieg laserowej korekcji wzroku . Zabieg przeprowadzała dr. Barbara Górska - profesjonalista w swojej dziedzinie, miła , sympatyczna o wszystkim poinformuje przed jaki i po zabiegu.Polecam zabiegi w klinice ja przyjechałam aż z Warszawy aby zrobić zabieg.i nie żałuje decyzji .Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuje dr. Górskiej za zaangażowanie i serce do pacjenta.

Napisane przez: Edyta

Polecam z całego serca doktor Barbarę Górską. Ma znakomite podejście do pacjenta! Chciałbym mieć w życiu kontakt tylko z takimi lekarzami, który mają prawdziwe powołanie. W Polsce są teraz albo zapracowani lekarze w poradniach NFZ, którzy nie mają siły nawet uśmiechnąc się do pacjenta, albo wyspecjalizowani w robieniu sobie dobrego marketingu lekarze w drogich prywatnych klinikach. Dlatego uważam, że doktor Górska jest kims zupełnie wyjątkowym. Łatwiej się do niej dostać na poradę, bo pracuje w prywatnej klinice, ale ma ten niezwykły dar lekarza z sercem, dla którego zawsze najważniejszy jest pacjent. Każda wizyta u niej to nie tylko leczenie moich uczulonych oczu, ale także rozmowa, po której czuję się lepiej także psychicznie, bo czuję, że jestem znakomicie zaopiekowana, że moje doligliwości są dla kogoś ważne. Że ktos mi chce naprawdę pomóc, a nie zalicza kolejnego pacjenta. To zupełnie wyjątkowe i bezcenne. Prtosze przekazać Pani Doktor, że czuję sie już lepiej. A jakby mi się coś działo to zawsze, z wielkim zaufaniem i sympatią przyjdę do Niej. I zawsze tylko do Niej 🙂

Napisane przez: Iwona

Olga zrecenzowała na: Voigt Medica –  

Teraz mogę się cieszyć super wzrokiem, i tym samym lepszą jakością życia. Jeszcze raz bardzo dziękuję calej ekipie Voigt Medica a szczególnie dr Piotrowi oraz dr Mariuszowi dzięki wam mogę cieszyć się życiem w pełni podziwiając świat. Wasz profesjonalizm oraz ogromny szacunek do pacjenta niech stanowi wzór do naśladowania przez innych.

Napisane przez: Anna, lat 38

16 i 11 sekund magii - moja relacja z laserowej korekcji wzroku :)Zabieg 19 kwietnia, klinika Voigt Medica w Krakowie, metoda femtolasik, wada krótkowzroczność korygowana OP -3,75 i OL -3, astygmatyzm korygowany OP -4 i OL -3,5.Decyzję o zabiegu podjęłam ostatecznie po drugiej kwalifikacji, trafiając na lekarza z super podejściem, który rozwiał moje wątpliwości. Dzień zabiegu stres nie tak duży jak zakładałam, w klinice byłam od 11:45. Chwilę czekałam na ostatnie badanie przez optometrystę, na badaniu pojawił się również właściciel kliniki. Potem formalności i pani pielęgniarka zaprosiła mnie do pokoju przedoperacyjnego. Dostałam ketonal, syropek na rozluźnienie, zielone ubranko ochronne, a po dezynfekcji skóry krople znieczulające. Pani pielęgniarka przekazała mi również instrukcję kropienia oczu po zabiegu wraz z kroplami. Potem jeszcze kilka razy kropiła mi oczy znieczuleniem. Po skończonym pierwszym zabiegu przyszedł po mnie lekarz, zapytał czy wszystko ok i powiedział że idziemy korygować mnie do "0" tak jak się umawialiśmy ;)Położyłam się na łóżku, było o dziwo całkiem wygodnie. Pani pielęgniarka tłumaczyła po kolei co robi, jedno oko zakryte gazą, na drugie założyła roztwórkę. Bałam się tego, ale nie było to bolesne, ani nie przeszkadzało. Miałam wrażenie że mrugam oczami, tylko jedno się nie zamykało. Wyodrębnienie płatka, chyba najbardziej stresująca chwila, bólu nie czułam, tylko mocny ucisk, spory dyskomfort, świadomość tego co się dzieje nie pomagała. Trwało to bardzo krótko, potem pielęgniarka pytała czy wszystko ok, a ja byłam tak przerażona że bałam się poruszyć. Przejechałam pod drugi laser i po krótkim przygotowaniu lekarz powiedział, że laser będzie działał 16 sekund, mam się nie ruszać i sobie odliczać. To był moment "magii", po chwili płatek już był na miejscu i zaczynamy z drugim okiem. przy lewym oku źle popatrzyłam raz, ale to przy pracy lekarza, potem magiczne 11 sekund korekcji i słowa że już po 🙂 Obraz jakby wyraźniejszy ale totalnie za mgłą. Pani pielęgniarka odprowadziła mnie do pokoju, po chwili przyszła sprawdzić czy wszystko ok, powiedziałam że czuję coś niewygodnego w prawym oku, po chwili badanie przez lekarza, dyskomfort minął, lekarz stwierdził że płatek jest na miejscu. Zaczynałam czuć lekkie pieczenie, poza tym było ok. Około 14:25 wyszłam z kliniki do domu, czułam się całkiem dobrze, aż mnie to zaskoczyło. Godzinę później dopadł mnie już totalny światłowstręt, oczy zamknięte, okulary słoneczne, rolety zasunięte a ja nie mogłam wytrzymać. Do tego pieczenie oczu, pojawił się lekki ból dziwnie umiejscowiony z przodu oczu. Do wieczora nawet kropienie było problemem, bo nie mogłam otworzyć oczu, bałam się też żeby nie naruszyć płatka. Do wieczora zeszła mgła. Noc przespałam prawie na siedząco, w okularach, bo bałam się wgnieść w poduszkę. Rano na szczęście nie było już ani pieczenia, ani światłowstrętu. Kontrola dobę po wszystko ok, widziałam prawym okiem na 100% lewym na 85% tylko bez ostrości. Dziś mija tydzień od zabiegu. Na kontroli wszystko ok, kolejna dopiero za pół roku, widzenie na 100% ale totalnie bez ostrości. Lekarz założył że po około trzech miesiącach obraz już będę mieć w "hd' i na to czekam cierpliwie 🙂 na ten efekt "wow"[Jeszcze dodam, że na teraz widzę mniej więcej tak jak korygowały mnie soczewki kontaktowe, spokojnie da się tak funkcjonować. Sporo jeszcze chodzę w okularach słonecznych, głównie dla bezpieczeństwa. Ponad 16 lat chodziłam w soczewkach kontaktowych, więc jak zamazuje mi się obraz to odruchowo chcę poprawić soczewkę, której przecież nie ma, więc muszę ciągle bardzo uważać, bo przyzwyczajenia są bardzo silne, a potarcie oka na obecnym etapie nie wskazane.]

Napisane przez: Agnieszka Wojtyczko

Chciałabym bardzo podziękować doktorowi Mariuszowi Kuwik za zlikwidowanie wady rzędu -7dioptrii i -3 cylindry. W innych klinikach mówili, że nie są w stanie usunąć wady, w Voigt Medica wada została całkowicie usunięta ! Moja jakość życia zdecydowanie się zwiększyła. Dziękuje !!

Napisane przez: Agnieszka

Polecam Klinikę Voigt Medica wszystkim osobom, które wahają się przed laserową korekcją wzroku. Profesjonalny zespół zapewnił mi fachową opiekę, a sam zabieg odbył się w miłej atmosferze co przełożyło się na redukcję stresu z nim związaną. W szczególności chciałabym podziękować Pani Doktor Barbarze Górskiej, za przeprowadzenie zabiegu w moim skomplikowanym przypadku, a także za dalszą pomoc pozabiegową i bezproblemowy kontakt telefoniczny w każdym momencie. :-)Dla Pana Doktora Piotra Voigta za miłe przyjęcie i przede wszystkim za podjęcie decyzji o kwalifikacji do zabiegu.Z całego serca dziękuję!Agnieszka/Terespol

Napisane przez: Krzysztof Jeleń

100% polecam klinikę,mili pracownicy, pełny profesjonalizm

Napisane przez: Dariusz Domański

Polecam klinikę Voight Medica w której miałem robiony zabieg laserowej korekcji wzroku. Jestem około pół roku po zabiegu, miałem wadę - 4,75 na obu oczach. Teraz widzę REWELACYJNIE. Na co dzień doskonały wzrok jest mi BARDZO potrzebny ponieważ zajmuję się spawaniem bardzo precyzyjnych komponentów. Dziękuje całemu zespołowi Voigt Medica, a szczególnie Panu Doktorowi Kuwikowi za profesjonalne podejście do pacjenta. POLECAM !

Napisane przez: Aleksandra Tarasińska

Doktor Mariusz Kuwik to niesamowity specjalista. Wczoraj miałam zabieg przeprowadzony przez doktora Mariusza i muszę przyznać, że podejście lekarza, oraz całego personelu sprawiło, że zabieg przebiegał w świetnej atmosferze. Absolutnie nie ma się czego bać;) Znalazłam się w najlepszej klinice u najlepszego specjalisty dr Mariusza. Moja jakość życia zmieniła się niesamowicie. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ i gorąco polecam wszystkim!!!!

Strona 1 z 3:
«
 
 
1
2
3
 
»