O klinice

Poznaj Centrum Nowoczesnej Okulistyki Voigt Medica i umów się na badanie kwalifikacyjne.

Znamy się doskonale. Od wielu dziesięcioleci troszczymy się o Twój wzrok. Nasze bogate doświadczenie łączymy z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki i techniki. Doskonalimy się każdego dnia, inwestujemy w postęp, rozwijamy naszą klinikę. Wszystko po to, byś czuł się bezpiecznie i komfortowo. Wszystko po to, byś każdego dnia mógł wyraźnie patrzeć w przyszłość.

W ramach zabiegów operacyjnych, przeprowadzanych w warunkach chirurgii jednego dnia, oferujemy naszym Pacjentom zabiegi takie jak:

  • Laserowa korekta wad wzroku
  • Korekta stożka rogówki
  • Usuwanie zaćmy
  • Operacja jaskry
  • Laserowe leczenie AMD
  • Okuloplastyka

Założycielem Centrum Nowoczesnej Okulistyki Voigt Medica jest Piotr Voigt, który jest jednym z optometrystów i diagnostyków w naszej klinice. Absolwent Wyższej Szkoły Optycznej w Jenie (Niemcy). Specjalista od biomechaniki rogówki. Pierwszy produkował i dopasowywał soczewki kontaktowe w Polsce (od 1978 roku). W latach 80-tych obliczył i wykonał pierwsze polskie implanty soczewek wewnątrzgałkowych (praca naukowa z Prof. W. Romaniuk i Prof. J. Szaflikiem). Kontynuator rodzinnych tradycji optycznych od 1910 roku. Założyciel i szef Nowoczesnego Centrum Okulistycznego Voigt Medica (2010). Uczestnik i prelegent międzynarodowych konferencji specjalistycznych poświęconych laserowym zabiegom gałki ocznej. Posiada certyfikat najwyższej kwalifikacji dotyczący przeszkolenia na laserach okulistycznych firmy WAVELIGHT ALCON.

Voigt Medica: Laserowa korekcja wzroku – Polsat News

Voigt Medica: Laserowa korekcja wzroku – TV Kraków

Voigt Medica: czyli jak przejrzeć na oczy

Voigt Medica: czyli jak przejrzeć na oczy

Voigt Medica: Reklama Centrum Nowoczesnej Okulistyki

Voigt Medica: O naszym centrum – Polsat

Voigt Medica: Reklama Van Gogh

Voigt Medica: Zabiegi laserem 2RT

Umów się na zabieg i zapłać w wygodnych ratach

Twoje oczy są oknem na świat, a życie jest zbyt piękne aby czekać. Nasi Pacjenci mogą rozłożyć koszt zabiegu nawet do 50 rat.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail i odbierz darmową broszurę informacyjną Voigt Medica.
Zapisz się, a my powiadomimy Cię o najnowszych promocjach naszych zabiegów!

[wysija_form id=”2″]