JESTEŚ TUTAJ: ZAUFALI NAM

Zaufali nam

Jerzy Janowicz

Jeden z najbardziej znanych polskich tenisistów. Jerzy Janowicz jest pierwszym polskim półfinalistą turnieju wielkoszlemowego w grze pojedynczej (Wimbledon 2013). W 2007 oraz 2008 roku, był finalistą wielkoszlemowych turniejów juniorskich US Open i French Open. Wielokrotny reprezentant Polski w tenisie w światowych turniejach, takich jak Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open, ATP World Tour oraz ATP World Tour Masters.

Jerzy Janowicz

Małgorzata Rozenek-Majdan

Pani Małgorzata Rozenek miała dużą wadę -8 i nosiła soczewki i okulary od 10 roku życia. Nie urywamy, że ten zabieg był dla nas wyzwaniem nie z uwagi na operowanie tak pięknej i znanej osoby lecz ze względu na jej wyjątkowo trudny przypadek. Po analizach podjęliśmy się zadania którego nikt inny nie chciał zrobić. Zabieg został wykonany perfekcyjnie i zgodnie z planem. Teraz Pani Małgorzata może realizować kolejne ambitne wyzwania zapominając, że kiedykolwiek miała wadę wzroku.

Klemens Murańka

Jeden z najbardziej znanych, polskich skoczków narciarskich. Sportową pasję odziedziczył po ojcu, Krzysztofie Murańka, który przez wiele lat był zawodnikiem polskiej czołówki w kombinacji norweskiej oraz w biatlonie. Klemens Murańka to złoty medalista drużynowego konkursu Zimowego Olimpijskiego Festiwalu Młodzieży Europy 2011 oraz dwukrotny medalista mistrzostw Polski. Jest stałym bywalcem wszystkich imprez skoków narciarskich na świecie, a także reprezentantem Polski w Drużynowych Mistrzostwach Świata.

Klemens Murańka

Weronika Biela

Weronika Biela

Polska zawodniczka z Zakopanego, która ze snowboardem związana jest od wielu lat. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Juniorów oraz Seniorów. W sezonie 2011/2012 zdobyła 6 miejsce w Pucharze Europy w konkurencji Slalom Gigant, a także 1 miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Gruzji. Weronika jest absolwentką Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Nasza reprezentantka aktualnie studiuje Matematykę i Fizykę na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Magdalena Gwizdoń

Jeden z najbardziej utytułowanych sportowców Polskich. Polska biatlonistka Magdalena Gwizdoń to wielokrotna mistrzyni Polski, która wiele razy stawała na podium zawodów Pucharu Świata. W grudniu 2006 roku jako pierwsza Polka zwyciężyła w zawodach Pucharu Świata. Magdalena była uczestniczką igrzysk olimpijskich w Turynie w 2006 roku. Jest złotą medalistką w drużynowym sprincie na 7,5 km, a także brązową medalistką w drużynowym biegu patrolowym na 15 km.

Magdalena Gwizdoń

Stanisław Karpiel – Bułecka

Stanisław Karpiel – Bułecka

Znany wszystkim wokalista z Zakopanego. Jego drugą wielką pasją, po narciarstwie freestylowym, jest śpiewanie. Wraz ze swoim zespołem Future Folk wykonuje elektroniczną muzykę taneczną z elementami góralskiego folku. Grupa Future Folk wystąpiła na XII Sopot TOPtrendy Festiwal w konkursie TRENDY, gdzie dzięki piosence „Malinowa dziewczyno” zwyciężyli. Stanisław Karpiel-Bułecka lubi aktywnie wypoczywać. Jest jednym z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych zawodników narciarskich w Polsce.

Prof. Andrzej Zoll

Polski prawnik i profesor nauk prawnych. Pełnił funkcję przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej oraz prezesa Trybunału Konstytucyjnego. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych profesorów w Polsce. Ma na swoim koncie liczne publikacje oraz odznaczenia. W 2011 roku odebrał Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski. Utytułowany Doctor honoris causa Uniwersytetu Wileńskiego, Uniwersytetu w Moguncji, Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Prof. Andrzej Zoll

Wojciech Chmielewski

Wojciech Chmielewski

Znany saneczkarz MKS Karkonosze Jelenia Góra. Na Mistrzostwach Polski w 2015, które odbyły się w Siguldzie na Łotwie, zdobył złoty medal w konkurencji jedynek mężczyzn. W 2015 roku w Koenigssee w Niemczech, wraz z Jakubem Kowalewskim, zdobyli tytuł Mistrzów Świata w kategorii młodzieżowców do 23 lat. W kategorii open Wojciech Chmielewski i Jakub Kowalewski ostatecznie zajęli 11. miejsce.

Źródło zdjęć:

#1 – Fot. Adrian Gładecki – www.klimek-muranka.pl

#2 – Fot. www.astpoland.com

#3 – Fot. Michael Dalder – www.sport.pl

#4 – Fot. Facebook Stanisław Karpiel – Bułecka

#5 – Fot. Andrzej Banaś – www.gazetakrakowska.pl

#6 – Fot. wywiady24.blog.onet.pl

Nasi Partnerzy

dermedik

Unicardia

Unimedica

PZN

PZB

PZŁS

PZM

ZPSS