System Verion

Umów się na wizytę i skorzystaj z zabiegu przy użyciu systemu Verion.

Zaćma (katarakta) to choroba polegająca na postępującym mętnieniu soczewki oka co prowadzi do zaburzeń ostrości widzenia. Operacja zaćmy polega na usunięciu zmętniałej soczewki z oka i wszczepieniu nowej soczewki wewnątrzgałkowej. Zabieg jest bezbolesny, trwa około 15-30 minut i jest przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym (kropelki). W chirurgii zaćmy w Voigt Medica stosujemy najnowocześniejsze technologie z laserem femtosekundowym włącznie.

Jest to metoda innowacyjna (w Polsce są tylko dwie lokalizacje z laserem do zaćmy) a jej wprowadzenie trwało kilka miesięcy. Zabieg usunięcia zaćmy za pomocą lasera jest szczególnie ważny przy soczewkach cylindrycznych i wieloogniskowych gdyż tam wysoka precyzja daje w 100% oczekiwany wynik. Obecnie wdrażamy najnowocześniejszy system VERION pozwalający wszystkie wyniki badań projektować poprzez mikroskop operacyjny bezpośrednio na pole operacyjne w oku pacjenta.

Wysoka precyzja systemu VERION

daje w 100% oczekiwany wynik

Jest to dodatkowy faktor bezpieczeństwa dający pacjentowi i operatorowi dodatkowe gwarancje precyzyjnego wykonania tego ważnego dla funkcjonowania człowieka zabiegu okulistycznego. Dzięki przemyślanym inwestycjom system ten nie podnosi ceny zabiegu. Voigt Medica to gwarancja nowoczesnego i bezpiecznego zabiegu usunięcia zaćmy oraz pełnej satysfakcji po okresie rekonwalescencji.

Umów się na zabieg i zapłać w wygodnych ratach

Twoje oczy są oknem na świat, a życie jest zbyt piękne aby czekać. Nasi Pacjenci mogą rozłożyć koszt zabiegu nawet do 50 rat.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail i odbierz darmową broszurę informacyjną Voigt Medica.
Zapisz się, a my powiadomimy Cię o najnowszych promocjach naszych zabiegów!