JESTEŚ TUTAJ: LECZENIE AMD / Umów wizytę kwalifikacyjną

Umów wizytę kwalifikacyjną

Zachęcamy Państwa do skorzystania z rejestracji poprzez formularz on-line. Prosimy o uważne wypełnienie formularza i podanie wszystkich niezbędnych danych kontaktowych. Zgłoszenie zostanie przyjęte do naszej rejestracji. Do zgłoszenia zostanie przypisany pierwszy wolny termin na wyznaczony zabieg. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, w celu potwierdzenia zabiegu lub wizyty w Voigt Medica.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Voigt Medica Sp. z o.o., ul. Kluczborska 17, 31-271 Kraków.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Voigt Medica Sp. z o.o., ul. Kluczborska 17, 31-271 Kraków.