Leczenie AMD

Zapisz się na badanie kwalifikacyjne do zabiegu laserowego leczenie AMD i pozbądź się wady wzroku bezboleśnie!

Zwyrodnienie plamki żółtej związane z wiekiem (AMD) to choroba siatkówki powodująca utratę widzenia centralnego. Występuję u osób w starszym wieku. Klinicznie dzieli się AMD na suche i wysiękowe. Obecnie znane są już metody powstrzymujące rozwój tej choroby. Są to iniekcje doszklistkowe różnych leków, które poprzez zahamowanie rozwoju schorzenia poprawiają ostrość widzenia. W Voigt Medice podajemy lek Eylea firmy Bayer.

eylea_voightmedica

Nowa perspektywa i nadzieja dla chorych z AMD

Nanosekundowy laser trzeciej generacji 2RT firmy ELLEX

Zabieg laserem 2RT:

  • przeznaczony jest do leczenia wczesnego stadium zwyrodnienia plamki związanego z wiekiem (AMD) oraz do powstrzymania dalszego rozwoju tych zwyrodnień
  • polega na stymulowaniu naturalnego, biologicznego procesu regeneracji komórek siatkówki oka dzięki zastosowaniu nanosekundowych impulsów światła laserowego o niskiej energii
  • przebiega w sposób bezbolesny, nieinwazyjny, nie powoduje termicznego uszkodzenia siatkówki
  • trwa kilka minut!
  • nie powoduje działań ubocznych

Zabieg laserem 2RT dostępny jest jak dotychczas tylko w dwóch ośrodkach w Polsce, w tym w Centrum Nowoczesnej Okulistyki Voigt Medica. Badanie kwalifikacyjne za parę oczu wynosi jedynie 300 zł, z kolei zabieg laserem 2RT to koszt 2000 zł za jedno oko.

Umów się na zabieg i zapłać w RATACH 0%!

Pacjenci Kliniki okulistycznej Voigt Medica, którzy nie chcą płacić za zabieg jednorazowo, mogą rozłożyć koszt zabiegu od 3 do 12 nieoprocentowanych rat!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail i odbierz darmową broszurę informacyjną Voigt Medica.
Zapisz się, a my powiadomimy Cię o najnowszych promocjach naszych zabiegów!