Laserowa korekcja wzroku

Pozbądź się wady wzroku bezboleśnie w kilka minut!

Zanim przystąpimy do jakichkolwiek badań i zabiegu laserowej korekcji wzroku – pacjent, który stosuje soczewki kontaktowe, musi zaprzestać korzystania z nich. Przed zabiegiem konieczne jest przeprowadzenie wielu badań i pomiarów, m.in. testów na widzenie przestrzenne, widzenie barw i ustalenie ostrości widzenia. Przeprowadzony zostaje również wywiad z pacjentem na temat jego ew. chorób i przypadłości.

Mierzona jest reakcja źrenicy oka w różnych warunkach świetlnych w celu eliminacji problemów z widzeniem o zmierzchu i w ciemnościach. Mierzymy również trójwymiarowo rogówkę oka w 22 tysiącach punktów. Za pomocą Aberrometru mierzymy jakość systemu optycznego oka w celu zoptymalizowania indywidualnych ustawień lasera dla każdego pacjenta. Do tego pomiaru musimy za pomocą kropli rozszerzyć źrenicę oka na kilka minut.

Laserowa korekcja wzroku procedura Laserowa korekcja wzroku procedura[/caption]

Przebieg zabiegu laserowej korekty wzroku

Na początku wycinamy laserem femtosekundowym WaveLight® FS200 płatek (klapkę) w górnej części rogówki. Płatek ten ma ok. 0,12 mm grubości. Następnie odkładamy płatek na bok (płatek nie jest odcięty w całości, lecz przymocowany na „zawiasie”) i włączamy właściwe laserowe formowanie rogówki poprzez bezdotykową zmianę jej struktury. Średni czas działania lasera na rogówkę nie przekracza 10 sekund. Po tej czynności płatek wraca na swoje miejsce i w krótkim czasie zasysa się tak mocno, że brzegi cięcia są praktycznie niewidoczne. Jest to najbezpieczniejszy zabieg na świecie – o szczegóły zapytaj okulistę w naszym punkcie referencyjnym lub skontaktuj się z nami. Operowanym zakresem wady wzroku jest +6,0 do -12,0 dioptrii (astygmatyzm do 6 dioptrii), wartości brzegowe są zależne od budowy rogówki oka.

Co wyróżnia Centrum Nowoczesnej Okulistyki Voigt Medica?

efektnastepnegodnia

EFEKTY JUŻ NASTĘPNEGO DNIA!

Ponieważ dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem w Polsce, już na drugi dzień po zabiegu możesz widzieć tak, jakbyś nigdy nie nosił okularów. Pamiętaj, że nawet jeśli zostałeś odrzucony na komisji lekarskiej, możesz się odwołać i wrócić po przebytym zabiegu.

wjedendzien

WSZYSTKO W JEDEN DZIEŃ

Oferujemy badanie kwalifikacyjne i zabieg tego samego dnia. Jest to szczególnie komfortowe dla osób przyjeżdzających z daleka. Rano przeprowadzamy kompleksowe badania, a zabieg odbywa się po południu lub wieczorem. Proponujemy również dodatkowe pakiety dostosowane do potrzeb osób przyjezdnych zapewniające pobyt w hotelu.

finansowanie

WYGODNE FINANSOWANIE

Zabieg Laserowej korekcji wzroku można rozłożyć na wygodne raty. Wszystkim na miejscu zajmie się Twój opiekun, a jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat finansowanie to zadzwoń lub napis do nas już teraz.

Komisja lekarska?

Musisz pozbyć się okularów i wady wzroku, aby zdobyć pracę marzeń? Pozbądź się wady wzroku w jeden dzień! Twoja wada wzroku nie musi być już przeszkodą!

Monowizja jest zjawiskiem, w którym jedno oko dominuje na bliski a drugie na daleki dystans. Można go osiągnąć przez noszenie różnych soczewek, tak aby jedno oko było lekko krótkowzroczne (od -1,25 do -1,75 dioptrii) a drugie skorygowane do zera. Osoby posiadające taką wadę wrodzoną funkcjonują w zasadzie całe życie bez okularów. W chirurgii refrakcyjnej możemy stworzyć taką sytuację operując jedno lub oboje oczu, dostosowując sytuację do oczekiwań pacjenta.

Zabiegi takie można wykonać praktycznie u każdej osoby po 45 roku życia, pod warunkiem, że ma minusową wadę wzroku. Procedura ta jest bardzo często stosowana z powodzeniem w USA. Jeżeli pacjent po kilku tygodniach nie zaakceptuje tej sytuacji (około 2%), otrzymuje bezpłatną korekcję laserową likwidującą monowizję i dającą perfekcyjne widzenie obuoczne na odległość.

Zabieg metodą Femtolasik

Nowoczesna, bezpieczna i precyzyjna metoda korekcji wad wzroku! Zabieg Femolastik jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym.

Umów się na zabieg i zapłać w wygodnych ratach

Twoje oczy są oknem na świat, a życie jest zbyt piękne aby czekać. Nasi Pacjenci mogą rozłożyć koszt zabiegu nawet do 50 rat.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail i odbierz darmową broszurę informacyjną Voigt Medica.
Zapisz się, a my powiadomimy Cię o najnowszych promocjach naszych zabiegów!