Laserowa korekcja wzroku

Pozbądź się wady wzroku bezboleśnie w kilka minut!

Zanim przystąpimy do jakichkolwiek badań i zabiegu laserowej korekcji wzroku – pacjent, który stosuje soczewki kontaktowe, musi zaprzestać korzystania z nich. Przed zabiegiem konieczne jest przeprowadzenie wielu badań i pomiarów, m.in. testów na widzenie przestrzenne, widzenie barw i ustalenie ostrości widzenia. Przeprowadzony zostaje również wywiad z pacjentem na temat jego ew. chorób i przypadłości.

Mierzona jest reakcja źrenicy oka w różnych warunkach świetlnych w celu eliminacji problemów z widzeniem o zmierzchu i w ciemnościach. Mierzymy również trójwymiarowo rogówkę oka w 22 tysiącach punktów. Za pomocą Aberrometru mierzymy jakość systemu optycznego oka w celu zoptymalizowania indywidualnych ustawień lasera dla każdego pacjenta. Do tego pomiaru musimy za pomocą kropli rozszerzyć źrenicę oka na kilka minut.

Laserowa korekcja wzroku procedura

Laserowa korekcja wzroku procedura

Przebieg zabiegu laserowej korekty wzroku

Na początku wycinamy laserem femtosekundowym WaveLight® FS200 płatek (klapkę) w górnej części rogówki. Płatek ten ma ok. 0,12 mm grubości. Następnie odkładamy płatek na bok (płatek nie jest odcięty w całości, lecz przymocowany na „zawiasie”) i włączamy właściwe laserowe formowanie rogówki poprzez bezdotykową zmianę jej struktury. Średni czas działania lasera na rogówkę nie przekracza 10 sekund. Po tej czynności płatek wraca na swoje miejsce i w krótkim czasie zasysa się tak mocno, że brzegi cięcia są praktycznie niewidoczne. Jest to najbezpieczniejszy zabieg na świecie – o szczegóły zapytaj okulistę w naszym punkcie referencyjnym lub skontaktuj się z nami. Operowanym zakresem wady wzroku jest +6,0 do -12,0 dioptrii (astygmatyzm do 6 dioptrii), wartości brzegowe są zależne od budowy rogówki oka.

Co wyróżnia Centrum Nowoczesnej Okulistyki Voigt Medica?

efektnastepnegodnia

EFEKTY JUŻ NASTĘPNEGO DNIA!

Ponieważ dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem w Polsce, już na drugi dzień po zabiegu możesz widzieć tak, jakbyś nigdy nie nosił okularów. Pamiętaj, że nawet jeśli zostałeś odrzucony na komisji lekarskiej, możesz się odwołać i wrócić po przebytym zabiegu.

wjedendzien

WSZYSTKO W JEDEN DZIEŃ

Oferujemy badanie kwalifikacyjne i zabieg tego samego dnia. Dla osób które mają do nas daleko, gwarantujemy darmowy pobyt w hotelu.

finansowanie

WYGODNE FINANSOWANIE

Dodatkowo zabieg laserowej korekcji można rozłożyć na wygodne raty, od 3 do 12 rat 0%, bez dodatkowych kosztów! Masz pytania? Zadzwoń: 12 655 14 67 lub napisz do nas na adres e-mailowy kontakt@voigtmedica.pl!

Komisja lekarska?

Musisz pozbyć się okularów i wady wzroku, aby zdobyć pracę marzeń? Pozbądź się wady wzroku w jeden dzień! Twoja wada wzroku nie musi być już przeszkodą!

Monowizja jest zjawiskiem, w którym jedno oko dominuje na bliski a drugie na daleki dystans. Można go osiągnąć przez noszenie różnych soczewek, tak aby jedno oko było lekko krótkowzroczne (od -1,25 do -1,75 dioptrii) a drugie skorygowane do zera. Osoby posiadające taką wadę wrodzoną funkcjonują w zasadzie całe życie bez okularów. W chirurgii refrakcyjnej możemy stworzyć taką sytuację operując jedno lub oboje oczu, dostosowując sytuację do oczekiwań pacjenta.

Zabiegi takie można wykonać praktycznie u każdej osoby po 45 roku życia, pod warunkiem, że ma minusową wadę wzroku. Procedura ta jest bardzo często stosowana z powodzeniem w USA. Jeżeli pacjent po kilku tygodniach nie zaakceptuje tej sytuacji (około 2%), otrzymuje bezpłatną korekcję laserową likwidującą monowizję i dającą perfekcyjne widzenie obuoczne na odległość.

Zabieg metodą Femtolasik

Nowoczesna, bezpieczna i precyzyjna metoda korekcji wad wzroku! Zabieg Femolastik jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym.

Umów się na zabieg i zapłać w RATACH 0% 🙂

Pacjenci Kliniki okulistycznej Voigt Medica, którzy nie chcą płacić za zabieg jednorazowo, mogą rozłożyć koszt zabiegu od 3 do 12 nieoprocentowanych rat

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail i odbierz darmową broszurę informacyjną Voigt Medica.
Zapisz się, a my powiadomimy Cię o najnowszych promocjach naszych zabiegów!