Laser WaveLight EX500

Umów się na wizytę i skorzystaj z zabiegu przy użyciu lasera WaveLight EX500.

WaveLight EX500 to laser excimerowy z plamką skanującą (scanning spot) używanym w chirurgii refrakcyjnej, pracujący z wykorzystaniem fali elektromagnetycznej o długości 193 nm.

Wyjątkowość systemu polega na kombinacji zaawansowanej technologicznie charakterystyki obejmującej kompaktowy laser eximerowy z pionierską wysoką częstotliwością impulsów, galwanometrycznym skanerem do pozycjonowania plamki lasera i szybkim układem śledzenia gałki ocznej do ustalania pozycji oka i kierunku wiązki lasera. Gaussowski profil wiązki indywidualnych impulsów i średnica ablacji zapewnia pożądany kontur i minimalizuje nieregularność powierzchni podczas ablacji.

wavelight_ex500

Poza użyciem w optymalizowanych frontem falowym zastosowaniach fotorefrakcyjnych cecha ta w połączeniu z otwartą koncepcją systemu pozwala także na stosowanie związanych z pacjentem, indywidualnych korekcji. Korekcje te mogą być oparte na danych topografii lub frontu falowego.

Pod postacią WaveLight EX500 użytkownik otrzymuje przyrząd medyczny charakteryzujacy się maksymalną kontrolą i bezpieczeństwem, oferując tym samym pacjentowi najwyższy poziom satysfakcji.

Dalszą korzyścią małej średnicy plamki jest fakt, że WaveLight EX500 wymaga używania tylko minimalnej energii impulsu. Rezultatem jest kompaktowe źródło wiązki lasera eximerowego z minimalną objętością i zużyciem gazu. Ponieważ laser pracuje z wysoką częstotliwością powtarzania (500 Hz), zapewnia to krótki czas trwania terapii (1,4 sek./dioptrię/przy 6,0 mm.średnicy strefy optycznej). Zintegrowany układ śledzenia gałki ocznej (pracujący z częstotliwością 1050 Hz) oferuje wyjątkowe, automatyczne wyśrodkowanie ablacji i śledzenie nawet nagłych ruchów oka (czas reakcji systemu to 2 ms.).

Umów się na zabieg i zapłać w wygodnych ratach

Twoje oczy są oknem na świat, a życie jest zbyt piękne aby czekać. Nasi Pacjenci mogą rozłożyć koszt zabiegu nawet do 50 rat.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail i odbierz darmową broszurę informacyjną Voigt Medica.
Zapisz się, a my powiadomimy Cię o najnowszych promocjach naszych zabiegów!