Zabieg Femtolasik

Pozbądź się wady wzroku bezpieczną i skuteczną metodą Femtolasik.

Femolasik jest bardzo nowoczesną, bezpieczną i precyzyjną metodą korekcji wad wzroku. Stosowaną zwłaszcza w przypadku pacjentów, którym zależy na szybkiej korekcie wady oraz możliwie jak najkrótszym okresie rekonwalescencji. Zabieg wykonywany jest przy użyciu lasera femtosekundowego oraz lasera excimerowego. Dzięki Femolastik możliwe jest stworzenie niezwykle cienkiego płatka rogówki przy zachowaniu najwyższego stopnia ochrony tkanki oka.

Interakcja rogówki ze światłem lasera trwa bardzo krótko, a innowacyjna technologia wyklucza jakiekolwiek uszkodzenie zdrowej powierzchni oka. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa kilkanaście minut. Zabieg można przeprowadzić u osoby, która skończyła 21 lat (wtedy oko już nie rośnie), u której wada wzroku od dłuższego czasu jest stabilna (przynajmniej od ostatnich 12 miesięcy).

Zabieg Femolastik jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym. Jedynym dyskomfortem, jaki możesz odczuwać jest zmienne natężenie charakterystycznego dla lasera światła i niewielkie pieczenie podczas konkretnych etapów zabiegu. Pamiętaj, aby podczas zabiegu jak najdokładniej wykonywać wszystkie polecenia lekarza. Może to mieć istotny wpływ na zachowanie bezpieczeństwa i powodzenie działania. O ile to możliwe, zapewnij sobie jak najwięcej spokoju i odpoczynku.

WADAWZROKU

O ile to możliwe, zapewnij sobie jak najwięcej spokoju i odpoczynku. Pamiętaj, aby nie trzeć oczu i nie zaciskać powiek. Przez niedługi czas po zabiegu możesz odczuwać lekki dyskomfort – zwiększoną wrażliwość na światło, łzawienie, wrażenie jakby pod powiekami znajdowało się jakieś ciało obce. Pamiętaj również, że bezpośrednio po całej procedurze medycznej widzenie będzie zamglone i nieostre. Mając tego świadomość, zapewnij sobie odpowiednie wsparcie bliskiej osoby.

Umów się na zabieg i zapłać w wygodnych ratach

Twoje oczy są oknem na świat, a życie jest zbyt piękne aby czekać. Nasi Pacjenci mogą rozłożyć koszt zabiegu nawet do 50 rat.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail i odbierz darmową broszurę informacyjną Voigt Medica.
Zapisz się, a my powiadomimy Cię o najnowszych promocjach naszych zabiegów!