Diagnostyka okulistyczna

Odpowiednia diagnoza okulistyczna jest ważnym elementem przed każdym zabiegiem!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak diagnostyka okulistyczna jest ważna, zwłaszcza przed zabiegiem laserowym. Dlatego posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, który pozwala zmaksymalizować bezpieczeństwo zabiegu i najlepiej przygotować pacjenta. Jednocześnie dzięki dokładnym badaniom jesteśmy w stanie zminimalizować możliwość wystąpienia powikłań.

Nasze gabinety

W naszych gabinetach znajduje się między innymi ORA czyli aparat do badania ciśnienia wewnątrzgałkowego, ale przede wszystkim do określania elastyczności rogówki (histereza). Jako jedyni przeprowadzamy takie badania dające maksymalną pewność co do wyników zabiegu i braku ew powikłań. Posiadamy najnowocześniejsze USG do badania gałki ocznej. Wykonujemy dokładne mapy rogówki, badania Wave Front i biometrię. Na podstawie wieloletnich doświadczeń z korekcjami na rogówce stworzyliśmy własne nomogramy pozwalające w pełni korzystać z naszych doświadczeń.

Nigdy się nie poddajemy!

Dzięki temu pomagamy pozbyć się wady wzroku wszystkim pacjentom, którzy w innych ośrodkach odpadli w kwalifikacjach. Po prostu zaczynamy tam gdzie inni się poddają.

Umów się na zabieg i zapłać w wygodnych ratach

Twoje oczy są oknem na świat, a życie jest zbyt piękne aby czekać. Nasi Pacjenci mogą rozłożyć koszt zabiegu nawet do 50 rat.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Podaj swój adres e-mail i odbierz darmową broszurę informacyjną Voigt Medica.
Zapisz się, a my powiadomimy Cię o najnowszych promocjach naszych zabiegów!